info@hutiragreen.cz / SK greengas@hutiraslovakia.sk
+420 541 212 144 / SK +421 915 867 093
Menu

Za účasti techniků HUTIRA proběhl v únoru ve výrobním závodě ADICOMP, který se nachází v blízkosti města Vincenza v Itálii, úspěšně FAT (Factory Acceptance Test), během kterého byla ověřena funkčnost zařízení a dosažení garantovaných parametrů pro projekt BPS Vyškov, který bude další biometanovou stanicí vtláčející biometan do plynárenské sítě. 

Zajímavostí bylo provádění testu za pomoci zemního plynu, který má velmi blízké vlastnosti jako biometan. Zároveň proběhla první část zaškolení pro servisní pracovníky, druhá část zaškolení bude pokračovat na místě při uvádění kompresoru do provozu.

Kompresor je jedním ze stěžejních komponentů naší technologie pro vtláčení biometanu do plynárenské sítě a prověření kvality tohoto komponentu je pro dodávku technologie klíčové. V případě zájmu nabízíme zákazníkovi i možnost účasti na procesu testování.

Na fotce je za ADICOMP Samuele Vezzaro – projektový manažer a Alessandro Orsato – inženýr projektu. Lokace ADICOMP HQ Isola Vincentina v blízkosti města Vincenza.